Co se chystá? Dcery světla a temnoty 3!

Pokračování série Dcery světla a temnoty je již na spadnutí!

Už je to víc jak rok, co vyšel zatím poslední díl z této série, a někteří z vás si možná už začali zoufat, že se pokračování snad ani nedočkají. Nebojte! Už se na tom pracuje! Zatím sice nemůžu ještě slíbit jak ani kdy, ale doufám, že se mi podaří dostat ho k vám, čtenářům, do konce jara 2019. A abych vám trochu ukrátila čekání, tady je krátká Ukázka – Koruna ze světla!

Anotace – Poté, co se Lea postavila temnotě ve svém nitru, byla nucena uprchnout nejen před démony, ale i před strážci vyslanými samotnou Pevností. Nyní se skrývá a snaží se vyrovnat se strachem, že by ji temnota mohla opět ovládnout, zatímco se ji Sára snaží zoufale najít dřív než ostatní. Musí dokázat, že její sestra je svobodná dřív, než ji Pevnost odsoudí za útok na Alici Pormoglovou. Dokud však Leu nenajde, nemá žádné jiné důkazy než svoje vlastní slova. Jak postupně odkrývá síť plnou tajemství, kterou kolem nich Alice upředla, zjišťuje více o své matce a o odkazu, který jim zanechala.

Anotace ani ukázka ještě nejsou úplně oficiální, takže je berte s nadhledem. 🙂 Ještě nás čeká spousta práce, korektury, obálka atd, takže budu mít v následujících měsících rozhodně co dělat, ale už se nemůžu dočkat, až budu držet třetí díl v ruce! Taky se tak těšíte? 🙂

Lenka

 

Please follow and like us:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.