Přeskočit na obsah

Mé knihy

Projekt Alfa – V pasti

Layla celkem klidně proplouvá životem. Studuje taneční školu a jediné problémy, které řeší, jsou úkoly a otravná spolužačka. Jednoho dne však zkolabuje. Sama a zmatená se ocitne v nemocnici. Doktoři netuší, proč skoro zemřela a co se jí vlastně stalo. Rychle se zotavuje, její smysly se však nepřirozeně zostřují. Když je rozrušená, začínají se kolem ní dít podivné věci. Když se ji z nemocnice pokusí odvést neznámy muž, její svět se obrátí vzhůru nohama. Je vržena do víru událostí, které od základů změní její život. Co se děje s jejím tělem? Proč se musí skrývat a bát se o svůj život?

Vždycky jsem si myslela, že vím, kdo jsem. Ještě nikdy jsem se tolik nemýlila…

Počet stran: 232

Formát: paperback

Vydání: 25. 4. 2016

Žánr: sci-fi, young adult, pro mládež

Doporučená cena: 229 Kč

Ukázka

Projekt Alfa – Na útěku

Mám tři cíle: 1. Zůstat naživu. 2. Nenechat se chytit. 3. Zničit Guntega a jeho program.

Nejsem si jistá, co z toho bude nejtěžší.

Laylin život se změnil ze dne na den. Musela se naučit, jak bojovat a udržet se naživu. Teď se chce pomstít a zničit Guntega a jeho výzkumný program. Ví, že není jediná alfa, které se podařilo přežít. Je jich víc a Guntego je chce všechny najít, ovládnout a postavit z nich neporazitelnou armádu. Proto musí být rychlejší a najít je dřív než on.

Počet stran: 264

Formát: paperback

Vydání: 20. 2. 2018

Žánr: sci-fi, young adult, pro mládež

Doporučená cena: 229 Kč

Obálka, Projekt Alfa - Bez dechu, book coverProjekt Alfa – Bez dechu

Vždycky jsem byla tak trochu osina, ale ještě nikdo se mě kvůli tomu nesnažil zabít tak úporně.

Layla má za sebou pár rušných měsíců. Podařilo se jí najít další alfy, ale Guntego se ještě nevzdal svého plánu zlomit ji a donutit k poslušnosti. Teď však už ví, že by raději zemřela, než aby se podvolila, a spolu se svými přáteli pro něho představuje riziko, které by mohlo ohrozit jeho plány. Rozhodl se proto začít jednat a ona mu přitom stojí v cestě.

Layla ví, že mají jen vypůjčený čas. Nejenže musí zastavit Guntega dřív, než rozpoutá peklo, ale pokud chce sebe a své přátele udržet naživu, musí navíc najít způsob, jak zabránit dalším mutacím, které je postupně zabíjejí. A jediný, kdo by k tomu mohl mít klíč, není nikdo jiný než Guntego.

Počet stran: 308

Formát: paperback ISBN 978-80-11-02770-4,  EPUB ISBN 978-80-11-02772-8, PDF ISBN 978-80-11-02771-1e-shop

Vydání:  10.3.2023

Žánr: sci-fi, young adult, pro mládež

Doporučená cena: 299 Kč

Ukázka

Dcery světla a temnoty – Démon stínů

Lea a Sára jsou sestry – dvojčata. Celý život táhly za jeden provaz a nikdy by je nenapadlo, že jejich pouto dokáže někdo přetrhnout. Když se Sára dozví, že má čarodějnické schopnosti a že je součástí magického světa, o jehož existenci neměla dosud potuchy, rozhodne se, že před ním svoji sestru uchrání. Pod vedením svého nového učitele, strážce Lukáše, se začne učit používat kouzelnou moc. Dřív, než své nadání ovládne dokonale, však zasáhne zlo. Její sestru napadnou démoni a dívky jsou vtaženy do víru boje mezi světlem a temnotou. Do světa plného stínů, tajemství a zla, ze kterého nikdo nedokáže odejít bez šrámů na duši…

Počet stran: 288

Formát: paperback

Vydání: 5. 10. 2016

Žánr: fantasy, young adult, pro mládež

Doporučená cena: 299 Kč

Ukázka

Dcery světla a temnoty – Labyrint osudu

Lea už ví, že její nitro ovládá temnota. Za pomoci své sestry Sáry a strážce Lukáše se s ní snaží bojovat. Když jsou ale Sára s Lukášem vysláni na misi na znovuobjevený Salemon, zůstává na to sama. Útočiště nachází u tajemného mladíka, který má za úkol ji hlídat. Přesto se ale stále propadá hlouběji do temnoty a mění se. Když se však ukáže, že Silkon chce její sestru přinutit, aby se přidala k Temným, Lea se mu postaví a nakrátko získá zpět své staré já. Spolu se Sárou se vydávají do jeskynního bludiště, kde na Leu čeká nelehká zkouška. Pokud obstojí, má šanci temnotu ve svém srdci spoutat…

Počet stran: 320

Formát: paperback

Vydání: 3. 10. 2017

Žánr: fantasy, young adult, pro mládež

Doporučená cena: 299 Kč

Ukázka

Dcery světla a temnoty – Koruna ze světla

Lea je na útěku a nikdo neví, kde je. Dokonce ani její sestra. Sára si uvědomuje, že ji musí najít dřív, než se to podaří démonům nebo strážcům. Když je však ona sama nařčena ze zrady, ztrácí veškerou oporu, kterou až doposud měla. V poslední naději se obrací na Shavi, knihovnici, která její sestře pomohla najít zápisky jejich matky. Od ní se dozvídá pravdu nejen o sobě, ale i o své matce. Všechny nitky vedou k Axamitu a k odkazu, který jim Linea zanechala.

Počet stran: 288

Formát: paperback

Vydání: 15.7. 2019

Žánr: fantasy, young adult, pro mládež

Doporučená cena: 299 Kč