Projekt Alfa – Na útěku

Projekt Alfa  – Na útěku už je skoro na světě!

Od vydání prvního dílu V pasti už sice uběhla nějaká ta doba, ale nakonec jsme se dočkali. Projekt Alfa 2 s podtitulem Na útěku vyjde již dvacátého února! Zakroužkujte si to v kalendáři, ať nezapomenete! 😉 A co vás v pokračování Laylina příběhu čeká?

Anotace: 

Mám tři cíle: 1. Zůstat naživu. 2. Nenechat se chytit. 3. Zničit Guntega a jeho program.

Nejsem si jistá, co z toho bude nejtěžší.

Laylin život se změnil ze dne na den. Musela se naučit, jak bojovat a udržet se naživu. Teď se chce pomstít a zničit Guntega a jeho výzkumný program. Ví, že není jediná alfa, které se podařilo přežít. Je jich víc a Guntego je chce všechny najít, ovládnout a postavit z nich neporazitelnou armádu. Proto musí být rychlejší a najít je dřív než on.

Počet stran: 264

Formát: paperback

Vydání: 20. 2. 2018

Žánr: sci-fi, young adult, pro mládež

Doporučená cena: 229 Kč

 

 

Kdo četl první díl, už ví, že se Layle podařilo přežít na Guntegově základně, kde se ji snažili vycvičit. Nyní utekla a rozhodla se, že musí Guntega zastavit, pokud má být někdy skutečně v bezpečí. Je v tom však sama. Ví, že někde v jejím těle, nebo v těle jiné z přeživších Alf, kterým se podařilo před Guntegem uprchnout, může být klíč k vytvoření neporazitelné armády. A tak si jako první úkol vybere zabránit tomu, aby se takový klíč dostal Guntegovi do rukou. Je rozhodnutá najít ostatní dřív, než Serov. Vybuduje tajnou bezpečnou základnu a vydá se v jeho stopách v naději, že ji dovede k další Alfě. I se svými schopnostmi, které se každým dnem vyvíjejí, má však pouze omezené možnosti a není jisté, jestli vydrží dostatečně dlouho na to, aby našla pomoc nebo lék na chybu ve svém genetickém kódu, která ji pomalu zabíjí.

Ukázkou si můžete zalistovat zde – Ukázka

Lenka

 

Please follow and like us:

Comments 4

 • Můžu se zeptat, kdy vyjde třetí kniha? 🙂 Dočetla jsem druhou a jsem zvědavá, jak to celé dopadne.

  • Milá Zuzko,
   v danou chvíli sama nemám tušení, kdy by mohl třetí díl vyjít. Můžu však slíbit, že udělám maximum, aby vyšel.
   Lenka

 • Právě jsem dočetla a jediné na co se zmůžu je… WOW! Ten konec byl opravdu vražedný a já nějakou dobu koukala před sebe a nevěděla, co říct. A to jsem potřebovala sepsat recenzi. 🙂 Strašně se mi to líbilo. Tento svět se Vám povedl a rozhodně ho řadím mezi Top #10 🙂 Těším se na třetí díl.
  Děkuju za skvělý zážitek ze čtení a dokonalý příběh!

  • Petro,
   jsem moc ráda, že se Ti kniha tak moc líbila! 🙂 Budu se snažit, abych se třetím dílem ještě překonala! 😉
   Lenka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.